Napíšte Nám

drevrar@drevrar.sk

Zavolajte Nám

+421 948 717 789

Prevádzka

Areál STS Stropkov, 091 01

Pracovná Doba

Pon. - Pia. / od. 8:00 - 17:30

Schody a zábradlia

PORTFÓLIO PRÁC​

V GALÉRII PRÁC STOLÁRSTVA NÁJDETE

Schody a zábradlia

Povedzte nám čo potrebujete my to spravíme s láskou a s ostrým okom na detaily.


Ponúkame klasický nábytok z masívu, modernú líniu nábytku, nábytok Del Sol, rustikálny nábytok, kuchynský nábytok a tiež detský nábytok. Vo všetkých kategóriách či štýloch nábytku predávame postele, skrine, komody, vitríny, knižnice, police, regály, stoly, stoličky, Schody a zábradlia a iné.

Všetky druhy dreveného nábytku z drevotriesky, MDF dosiek, alebo masívu sú dostupné ako dub a smrek, alebo morené na rôzne odtiene podľa vzorkovníkov, všetko ošetrené ekologickým lakom, olejom alebo voskom. Sme flexibilní, snažíme sa vychádzať v ústrety prianiam klientov, po dohode možno nábytok povrchovo upraviť na rôzne odtiene podľa vzorkovnice RAL alebo NCS. Urobíme všetko pre to, aby sme využili každý milimeter a vytvorili prostredie, v ktorom bude radi tráviť svoj čas.

DREVOVÝROBA NA MIERU 2024 - Schody a zábradlia


Schody a zábradlia na mieru. Dizajnový nábytok na mieru. Opíšte nám vaše predstavy a my vám vytvoríme bývanie snov.

#drevený nábytok #nábytok na mieru #klasický nábytok #slovenský nábytok #moderný nábytok #Eurookná #nábytok podľa želania

VÝROBA NÁBYTKU SLOVENSKO – PREŠOV – KOŠICE - BARDEJOV - POPRAD - SPIŠSKÁ - VRANOV - SVIDNÍK - VÝCHOD

Výroba nábytku a interiérových prvkov na mieru je základom našich služieb. Vďaka tomu dokážeme splniť väčšinu požiadaviek klienta a nábytok prispôsobíme presne jeho potrebám a požiadavkám. To nám umožní lepšie využitie priestoru a zároveň unikátny vzhľad a dizajn.

Schody a zábradlia - interier- exterier

PORTFÓLIO - Schody a zábradlia