Napíšte Nám

drevrar@drevrar.sk

Zavolajte Nám

+421 948 717 789

Prevádzka

Areál STS Stropkov, 091 01

Pracovná Doba

Pon. - Pia. / od. 8:00 - 17:30

R a R Design, s.r.o. - výroba nábytku

PRÁCA STOLÁR, NÁBYTKÁR

PRACOVNÁ PONUKA

HĽADÁME ZAMESTNANCOV NA POZÍCIU STOLÁR, NÁBYTKÁR

Miesto práce

Areál STS Stropkov, 091 01 Práca v Stropkove vhodná príležitosť pre Okresy Stropkov, Svidník, Humenné, Vranov Nad Topľou a Medzilaborce.

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť s modernou technológiou výroby a montážou nábytku aj za hranice SR.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu ihneď

Práca voľné miesta🏡Stolár, nábytkár - výroba. Ponúkame stabilitu, dobré finančné podmienky, Vranov, Stropkov, Svidník, Medzilaborce práca v stolárstve Stropkov ​

Mzdové podmienky (brutto)

1 150 - 1 500 EUR/mesiac hodinová mzda 6 - 8 EUR/ hod záleží podľa typu pracovného pomeru priemerná mzda je 1350 - 1400€ podľa skúsenosti a iných aspektov.

Informácie o pracovnom mieste - PRÁCA STOLÁR, NÁBYTKÁR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montovanie nábytkov na mieru na dielni a potom následne u zákazníkov.

Zamestnanecké výhody, benefity

individuálne bonusy

Požiadavky na zamestnanca - STOLÁR, NÁBYTKÁR

KOHO HĽADÁME?

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

drevovýroba

Prax na pozícii/v oblasti

stolár / montážnik / nábytkár

Počet rokov praxe – min 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti Stolár, Montážnik nábytku

  • prax na pozíciach ako stolár, nábytkár alebo montér nábytku je výhodou
  • manuálna zručnosť
  • zmysel pre detail
  • samostatnosť
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • schopnosť komunikovať so zákazníkom
  • prax na podobnej pozícií výhodou
  • vodičský preukaz typu B výhodou

PRÁCA V STROPKOVE VHODNÁ Príležitosť PRE OKRESY STROPKOV, SVIDNÍK, HUMENNÉ, VRANOV NAD TOPĽOV A MEDZILABORCE

Do našej spoločnosti, ktorá je špičkou na trhu vo výrobe atypického nábytku na mieru, zháňame skúsených remeselníkov- stolárov, ktorí majú praktické skúsenosti s montovaním nábytku na mieru.

AKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Podľa Vašich aktuálnych schopností u nás môžete robiť činnosti:
– obsluha drevoobrábacích strojov ako je nárezové centrum, opeľovačka hrán alebo píla
– interná montáž nábytku
– montáž nábytku u koncového zákazníka
– výroba interiérových stolárskych produktov a nábytku na mieru
Ak v nejakej oblasti nemáte skúsenosti, nevadí. Dajte nám vedieť a zaučíme Vás.

Práca voľné miesta Stolár, nábytkár – výroba.