Napíšte Nám

drevrar@drevrar.sk

Zavolajte Nám

+421 948 717 789

Prevádzka

Areál STS Stropkov, 091 01

Pracovná Doba

Pon. - Pia. / od. 8:00 - 17:30

R a R Design, s.r.o.– výroba nábytku

O STOLÁRSTVE - O NÁS

O STOLÁRSTVE - O NÁS

Bývanie na mieru - Stolárstvo v Stropkove

PREDSTAVÍME SA VÁM

NAŠE ZAČIATKY

Naša firma vznikla v roku 2005, no vlastníci firmy pôsobili v oblasti stolárskej výroby niekoľko rokov pred založením firmy. Firma sa zameriava na výrobu interiérov ale aj exteriérov. Sme známy vysokou kvalitou nábytkov či sa jedná o výrobky na mieru.

Naše Portfólio

V portfóliu sa taktiež nachádzajú: Výroba Euro okien a dverí, Výroba interiérových dverí a zárubní, Výroba altánkov, zimných záhrad a záhradného nábytku Výroba šatníkov, obývacích zostáv, detských izieb, spální, Výroba kuchynských liniek, Výroba barov a reštauračných zariadení

NAŠA VÍZIA

Prinášať našim zákazníkom profesionálnu a kvalitnú prácu vrátane komplexného servisu a poradenstva. Výroba nábytku na mieru s použitím najmodernejších materiálov s najvyššou kvalitou.

NAŠA MISIA

Dobrý pocit z dobre vykonanej práce a spokojnosť našich zákazníkov je to čo nás motivuje. Naše skúsenosti nás naučili, že každý priestor je špecifický, jedinečný. Každý priestor vyžaduje riešenia na mieru. Práve preto vieme našim zákazníkom ponúknuť realizáciu podľa ich predstáv.

Od návrhu cez výrobu až po samotnú montáž s prihliadnutím na každý detail. Vždy sa snažíme spoločne nájsť tú najlepšiu kombináciu, vďaka ktorej bude nábytok na mieru funkčný, originálny a zároveň nadčasový a elegantný.

PREČO PRÁVE MY - Prečo nás ľudia vyhľadávajú ?

Váš sen je naším impulzom. Už viac, ako 19 rokov posobí naša firma ako na území Slovenskej republiky tak aj v susedních krajinách.

Sme spoľahlivým partnerom v každom smere. Správným namiešaním tradičného remesla, moderných technológií a kultivovaného Lifestyle vznikajú u nás jedinečné a nezmeniteľné výrobky z dreva.

Naša spoločnosť vytvára výrobky z prírodného dreva, ktoré majú merítko značkovej kvality. Sme známy vysokou kvalitou nábytkov či sa jedná o výrobky na mieru, špeciálne úpravy a opravy.

Prestavby, sanírovanie, renovácie, rozširovanie interiéru v novostavbách. Naša spoločnosť to sú zruční a vysoko motivovaní remeselníci. Fach a presnosť termínov je pre našu spoločnosť obzvlášť doležitá.

Čo vám ponúkame?

Výroba Euro okien a dverí – Výroba interiérových dverí a zárubní – Výroba altánkov, zimných záhrad a záhradného nábytku –  Výroba šatníkov, obývacích zostáv, detských izieb, spální –  Výroba kuchynských liniek –  Výroba barov a reštauračných zariadení

REFERENCIE

SLÁVIA – Kaviareň Slávia / Hotel Slávia – Košice, Stamm Košice, Aston Building, Casíno Monte Carlo Košice, Glitel s.r.o., Stropkov, Liqidity s.r.o. Košice, XAVAX s.r.o., MBL a.s., Bytservis Svidník, Sport Caffe Košice, Rio Cafe Košice, Maxis Košice, Vanapo s.r.o. Svidník, a ďalší…